broń krótka


Szkolenie ALFASzkolenie ma na celu naukę sprawnego posługiwania się bronią palną krótką i praktycznego strzelania bojowego. Chcąc opanować sztukę praktycznego posługiwania się bronią musisz zacząć od podstaw. Szkolenie trwa cztery godziny i dedykowane jest osobom, które chcą wejść w świat strzelań defensywnych. W programie:

 1. Zapoznanie z warunkami bezpieczeństwa na strzelnicy.
 2. Różne sposoby noszenia broni palnej krótkiej.
 3. Nauka celnego oddania strzału.
 4. Postawy strzeleckie wykorzystywane przy strzelaniach defensywnych.
 5. Techniki szybkiego dobycia broni.
 6. Strzelania o zmieniającym się stopniu trudności.
 7. Różne sposoby wymiany magazynka.
 8. Strzelanie w różnych kierunkach.
 9. Poruszanie się z bronią w warunkach zagrożenia.
 10. Strzelanie w ruchu.

Cena szkolenia: 499 zł. uczestnictwo
+ opłata za amunicję około 200 szt./osobę.


Na czas szkolenia ALFA zapewniamy, nowoczesną strzelnicę krytą na wyłączność, opiekę instruktorską, broń (jeśli nie posiadasz własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki słuchu i wzroku. Po zakończeniu szkolenia wystawiany jest przez organizatora imienny certyfikat o jego ukończeniu. Grupa szkoleniowa liczy do 10 osób. Amunicja dodatkowo płatna według cennika strzelnicy Warszawianka http://www.strzelnicawarszawianka.pl z rabatem 30 %.

 

broń krótka


Szkolenie CHARLIETrzecim etapem są strzelania z elementami taktyki przeznaczone dla wprawnych strzelców, którzy ukończyli poprzednie poziomy lub pomyślnie przeszli weryfikację posiadanych umiejętności. Na tym poziomie strzelania wykonywane są przez zespoły strzeleckie 2 – 5 osobowe, które realizują określone zadania. Kursanci będą uczestniczyli w szkoleniu, jakim poddawani są funkcjonariusze służb mundurowych w trakcie kursów podstawowych i specjalistycznych. Szkolenie to trwa osiem godzin i również podzielone jest na dwa czterogodzinne bloki. W programie:

 1. Strzelania sytuacyjne z wykorzystaniem osłon,
 2. Strzelania w warunkach ograniczonej widoczności przy użyciu latarki w tym przez szyby samochodowe,
 3. Strzelania w warunkach stresu.

Cena szkolenia: 649 zł. uczestnictwo
+ opłata za amunicję około 500 szt./osobę.


Na czas szkolenia CHARLIE zapewniamy, nowoczesną strzelnicę krytą na wyłączność, opiekę instruktorską, broń (jeśli nie posiadasz własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki słuchu i wzroku. Po zakończeniu szkolenia wystawiany jest przez organizatora imienny certyfikat o jego ukończeniu. Grupa szkoleniowa liczy do 10 osób. Amunicja dodatkowo płatna według cennika strzelnicy Warszawianka http://www.strzelnicawarszawianka.pl z rabatem 30 %.

 

broń krótka


Szkolenie ECHOSzkolenie ECHO dedykowane jest dla osób posiadających oraz myślących o wyrobieniu pozwolenia na broń. Na szkoleniu przeanalizujemy aspekty prawne użycia broni palnej przez posiadaczy pozwolenia na broń sportową, kolekcjonerską, ochrony osobistej. Pokażemy różne sposoby noszenia broni krótkiej skrycie oraz szybkiego jej dobycia. Szczegółowy program przedstawia się następująco:

 1. Podstawy prawne użycia broni palnej krótkiej dla posiadaczy pozwolenia na broń,
 2. Sposoby noszenia broni skrycie w okresie letnim (T-shirt, koszula),
 3. Sposoby noszenia broni skrycie w okresie jesienno-zimowym (kurtka, marynarka),
 4. Strzelania szybkie o zmieniającym się stopniu trudności z broni palnej krótkiej noszonej skrycie (T-shirt, koszula),
 5. Strzelania szybkie o zmieniającym się stopniu trudności z broni palnej krótkiej noszonej skrycie (marynarka, kurtka),

549 zł. uczestnictwo
+ opłata za amunicję 150 szt.


Na czas szkolenia ECHO zapewniamy, nowoczesną strzelnicę krytą na wyłączność, opiekę instruktorską, broń (jeśli nie posiadasz własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki słuchu i wzroku. Po zakończeniu szkolenia wystawiany jest przez organizatora imienny certyfikat o jego ukończeniu. Grupa szkoleniowa liczy do 10 osób. Amunicja dodatkowo płatna według cennika strzelnicy Warszawianka http://www.strzelnicawarszawianka.pl z rabatem 30 %.